Kolejne spotkanie z naszymi małymi klubowiczami. Witamy serdecznie Marysię, która dołączyła dziś do naszej grupy. Czytaliśmy książkę „Kacper pudło z zabawkami” i rozmawialiśmy o ulubionych zabawkach. Później ozdobiliśmy teczki na prace plastyczne wykonywane podczas zajęć i wspólnie się bawiliśmy. Dziękujemy za miłe spotkanie i pozdrawiamy nieobecne dzieci i do zobaczenia w czwartek.

Klub Malucha

Kolejne spotkanie z naszymi małymi klubowiczami. Witamy serdecznie Marysię, która dołączyła dziś do naszej grupy. Czytaliśmy książkę „Kacper pudło z zabawkami” i rozmawialiśmy o ulubionych zabawkach. Później ozdobiliśmy teczki na prace plastyczne wykonyw ...