Teatr przy stoliku spektakl pt. „Wznowienie”

Wczoraj 28.11 (czwartek) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie odbył się spektakl z cyklu Teatr przy Stoliku. Widownia przybyła, by wysłuchać komediodramatu Macieja Wojtyszki pt. „Wznowienie” opowiadającego o dwóch aktorkach: Joannie, aktorce teatru lalek i Krystynie, artystce dramatycznej. Pierwsza kocha swój zawód i pracuje dla dzieci w poczuciu misji. Druga jest sfrustrowana; praca nie przyniosła jej sławy, sukcesu ani pieniędzy. Spotkanie obu pań miało charakter wyłącznie zawodowy. W spektaklu wystąpiły aktorki Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie: Wiesława Szymańska i Agnieszka Castellanos Pawlak. Słowa wstępu zaś należały do pani Elżbiety Lenkiewicz – koordynator Teatru przy Stoliku. Ten pełen uśmiechu i humoru spektakl był ostatnim działaniem projektu „(Nie)poczytalni”, który wczoraj zakończył swój sześciomiesięczny cykl działań. Dziękujemy, że przez ten cały czas byliście Państwo z nami 🙂 *Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Przy stoliku dwie aktorki biorące udział w spektaklu z cyklu ''Teatr przy Stoliku.'' oraz wszyscy przybyli goście.
Wnętrze biblioteki, mediateka. Z okazji spektaklu z cyklu ''Teatr przy Stoliku''przybyli goście siedzą na krzesełkach czekając na przedstawienie.
Wnętrze biblioteki, mediateka. Przy stoliku dwie aktorki Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie Wiesława Szymańska i Agnieszka Castellanos Pawlak.
Wnętrze biblioteki, mediateka. Publiczność ogląda spektakl pt.''Wznowienie''.