Warsztaty jubilerskie w Przedszkolu nr 4 w Działdowie

14 maja 2014 roku Oddział dla Dzieci poprowadził warsztaty jubilerskie w Przedszkolu nr 4 w Działdowie. Dzieci z grupy 5 postanowiły zrobić swoim mamom niespodziankę i z okazji ich święta przygotować w prezencie biżuterię, zaprojektowaną przez nich samych. Szczególnie silne emocje wzbudzał etap projektowania i doboru koralików. W rezultacie powstało ponad 20 par kolczyków w najróżniejszych kolorach. Gdy wszystkie prezenty zostały ukończone i pięknie zapakowane, dzieci odśpiewały dla nas specjalną piosenkę o książkach. Oprócz kolczyków, powstały również piękne prace plastyczne, których tematem głównym była mama… w kolczykach.

Grupa dzieci bierze udział w warsztatach jubilerskich w bibliotece.
Przy stoliku siedzą dwie dziewczynki razem wybierają koraliki do zrobienia biżuterii dla swoich mam.
Chłopiec trzyma przy uszach kolczyki wykonane na warsztatach jubilerskich.
Grupa dzieci z nauczycielkami i bibliotekarką po zajęciach jubilerskich.
Grupa dzieci bierze udział w warsztatach jubilerskich.