„Zabłądziłam” na spotkaniu DKK w Gimnazjum nr 2 w Działdowie

Zaliczyliśmy pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Przybyła całkiem spora gromadka, w tym kilkoro nowych czytelników oraz nasi absolwenci. Książka „Zabłądziłam” A. Olejnik bardzo się podobała. Spotkanie uatrakcyjniły dwa pyszne ciasta i soki. Było naprawdę fajnie!

Wnętrze biblioteki, przy stolikach siedzą członkowie DKK GIM NR 2  z panią Ewą Sotomską omawiają książkę A. Olejnik "Zabłądziłam".
Wnętrze biblioteki, przy stolikach siedzą członkowie DKK GIM NR 2 omawiają książkę A. Olejnik "Zabłądziłam".