Lekcja biblioteczna dla dzieci z Przedszkola nr 4

Wspólnie z dziećmi z grupy III z Przedszkola nr 4 świętowaliśmy Dzień Kota. Dzieci wysłuchały opowiadania „Zuzia i jej kotek” z którego dowiedziały się jak opiekować się zwierzątkiem. Dzieci zobaczyły prezentację na temat ras kotów oraz zgadywały jakie koty znajdują się na zdjęciach. Następnie wszyscy wykonali koty metodą wydzieranki.

Wnętrze biblioteki (Klub Malucha) bibliotekarka Aleksandra Cybulska czyta dzieciom opowiadanie ''Zuzia i jej kotek'' z okazji święta kota. Dzieci siedzą w kole i uważnie słuchają.
Wnętrze biblioteki (Klub Malucha) przy okrągłym stoliku siedzi troje dzieci metodą wydzieranki wykonują koty.
Wnętrze biblioteki (Klub Malucha) przy okrągłym stoliku siedzi czworo dzieci metodą wydzieranki  wykonują koty.
Wnętrze biblioteki (Klub Malucha) bibliotekarka Ania Wiśniewska prowadzi zajęcia dla dzieci.  W kole przedszkolaki z przedszkola nr 4 w Działdowie.