Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Od 7 do 10 Maja nasza Biblioteka brała udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich. Z okazji tych dni przygotowaliśmy wiele atrakcji dla naszych czytelników. Zorganizowaliśmy Konkurs plastyczny pt. „Działdowo a Unia Europejska” dla dzieci i Grę Miejską pt. „Podróż po Unii Europejskiej” dla młodzieży. W Oddziale dla Dzieci można było wziąć udział w Lekcjach Bibliotecznych o Europie. Oprócz tego w Mediatece można było zobaczyć Prezentację multimedialną o działaniach Biblioteki, w Wypożyczalni dla dorosłych wystawę plakatów obiektów dofinansowanych przez Fundusze Unii Europejskiej. W całej Bibliotece dostępne były okazyjne zakładki z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Wszystkim bardzo dziękujemy za zainteresowanie!

Na placu przed MBP grupa dzieci w żółtych kamizelkach podczas Otwartych Funduszy Europejskich w bibliotece.
Grupa dzieci siedzi na kolorowej wykładzinie rozwiązuje rebus który stoi na sztaludze, pomaga im bibliotekarka Aleksandra.
Grupa dzieci z rodzicami podczas dni otwartych funduszy europejskich w bibliotece.
Na antresoli w bibliotece wisi wystawa pięciu obrazów z funduszy europejskich.