Szkolenie pracowników biblioteki

W dniach 26-27.10 wszyscy pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej wzięli udział w szkoleniu na temat budowania zespołu. Szkolenie poprowadziła Pani Agnieszka Szelągowska – trenerka Szkoły Liderów i superwizorka Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych. Trenerka mediacji, od 10 lat pomagająca poradzić sobie z konfliktem osobom korzystającym z mediacji. Od wielu lat pracuje z trenerami, prowadząc szkolenia dotyczące wspierania procesu grupowego, radzenia sobie z oporem i trudnymi sytuacjami podczas szkoleń. W Szkole Liderów pracuje z tutorami – osobami wspierającymi w rozwoju indywidualnym, prowadząc superwizję ich pracy, zwłaszcza w trudnych sytuacjach współpracy. Działanie odbyło się w ramach projektu „Cała naprzód!”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Wnętrze biblioteki,mediateka. W kole zebrani wszyscy pracownicy MBP w Działdowie na szkolenie budowania zespołu. Szkolenie prowadzi Agnieszka Szelągowska- trenerka Szkoły Liderów i superwizorka Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Na krzesełku siedzi Agnieszka Szelągowska- trenerka Szkoły Liderów i superwizorka Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych.