Rajd rowerowy „Odjazdowy Bibliotekarz”

W sobotę 16 czerwca bibliotekarze, czytelnicy oraz miłośnicy słowa pisanego, bibliotek i rowerów mogli wziąć udział w kolejnej edycji rajdu rowerowego Odjazdowy Bibliotekarz. Został on zorganizowany przy współpracy Biblioteki Szkolnej Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły w Działdowie, Biblioteki Szkolnej Szkoły Podstawowej nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie, Biblioteki Szkolnej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Działdowie, Biblioteki Szkolnej Szkoły Podstawowej nr 4 w Działdowie, Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej w Działdowie, Księgarni ABC Książnicy Polskiej w Działdowie, Aresztu Śledczego w Działdowie oraz Gminnej Biblioteki Publicznej w Burkacie i Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Płośnicy pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Działdowo. Uczestnicy po przejechaniu całej trasy wzięli udział w festynie rodzinnym przy Bibliotece. Dziękujemy za miło spędzony czas!

Na placu przed MBP w Działdowie uczestnicy z rowerami podczas kolejnej edycji rajdu rowerowego Odjazdowy Bibliotekarz.
Przed budynkiem Filii Bibliotecznej w Kurkach stoją uczestnicy rajdu Odjazdowy Bibliotekarz razem z dyrektor MBP w Działdowie Justyną Lytvyn.
Przy stoliku z kiełbaskami z grilla pracownicy MBP w Działdowie.
Na placu zabaw przed MBP w Działdowie bawią się dzieci.
Na placu zabaw przed MBP w Działdowie bawią się dzieci w przeciąganie liny.