Szkolenie z robota Photon

14 czerwca w naszej bibliotece odbyło się szkolenie dla bibliotekarzy bibliotek publicznych Działdowa i powiatu działdowskiego z obsługi robota Photon i gry ScottieGo!Edu. Zapoznaliśmy się z aplikacjami do kodowania dla dzieci Scratch i ScratchJr, a także z aplikacjami i narzędziami do programowania ze strony code.org. Szkolenie zostało przeprowadzone w ramach zadań biblioteki powiatowej przez bibliotekarzy z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie Agnieszkę Klisz i Emilię Woronowicz.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Bibliotekarze MBP w Działdowie i bibliotekarze z powiatu działdowskiego biorą udział w szkoleniu z obsługi robota Photon i gry ScottieGo!Edu. W tle monitor z prezentacją.
Na wykładzinie robot Photon.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Dwie bibliotekarki i dyrektor MBP Justyna Lytvyn bierze udział w szkoleniu  z  z obsługi robota Photon.
Niebieska mata na której poruszają się trzy roboty Photon.