Promocja tomiku Anny Kazimiery Cegiełki.

Utwory dla dzieci pokazują świat, pomagają go poznać. Wiersze dla dorosłych są pełne tęsknoty, mówią o dorastaniu, przemijaniu, o marzeniach i ich spełnianiu. Zawierają optymistyczny przekaz: „Śmiej się niech twojego śmiechu cały świat posłucha cieszę się że się śmiejesz” Organizatorami spotkania była Działdowska Kuźnia Słowa oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Przy tablicy MBP w Działdowie Anna Kazimiera Cegiełka otrzymuje czerwoną różę od czytelniczki.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Od prawej strony dyrektor MBP Justyna Lytvyn i prezes DKS Renata Buczyńska.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Z mikrofonem prezes DKS Renata Buczyńska.
Przy regale z książkami chłopiec śpiewa i trzyma mikrofon.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Publiczność zgromadzona na promocję tomiku Anny Kazimiery Cegiełki.
Wnętrze biblioteki,mediateka.  Przy stoliku autorka tomiku Anna Kazimiera Cegiełka.
Przy stoliku Anna Kazimiera Cegiełka podpisuje swój tomik dla młodej czytelniczki.