Spotkania autorskie z Elżbietą Zubrzycką.

W Oddziale dla dzieci odbyły się dziś aż trzy spotkania autorskie z dr Elżbietą Zubrzycką – autorką, doktorem psychologii. Jest ona założycielką Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego, autorką wielu bestsellerowych książek o charakterze edukacyjnym oraz twórczynią programu Bezpieczne Dziecko. Jej książki dla dzieci pomagają rodzicom w wychowaniu, a małym czytelnikom w radosnym rozwoju i przygotowaniu do radzenia sobie w ich codziennym życiu. „Słup soli”, “O zajączku Filipie” czy “Marudek i Pogodek” zostały włączone do lektur szkolnych ze względu na ich edukacyjny charakter. Pisarka opowiadała o swoich książkach, życiu prywatnym, rozmawiała z dziećmi m.in. o tym, czym jest przyjaźń. Na koniec odpowiadała na pytania uczestników spotkania. Była też możliwość kupna książek Pani Zubrzyckiej oraz dostania autografu. W spotkaniach uczestniczyła grupa „Motylki” z Przedszkola nr 1, uczniowie klasy IV b ze Szkoły Podstawowej nr 4, uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Księżym Dworze oraz uczniowie klasy IIIa ze Szkoły Podstawowej nr 4. Dziękujemy wszystkim za obecność.

Wnętrze biblioteki. Na krzesełkach siedzą dzieci ze SP nr.4 biorą udział w zajęciach  z autorką książek Elżbietą Zubrzycką.
Elżbieta Zubrzycka podpisuje swoją książkę czytelnicze.
Na stoliku stoją książki dla dzieci autorki Elżbiety Zubrzyckiej.
Grupa dzieci bierze udział w zajęciach z autorką Elżbietą Zubrzycką.
Elżbieta Zubrzycka.
Grupa dzieci bierze udział w zajęciach z autorką Elżbietą Zubrzycką.
Bibliotekarka Ola Cybulska wręcza nagrodę autorce Elżbiecie Zubrzyckiej.
Grupa dzieci z autorką Elżbietą Zubrzycką.