Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

W dniach 12-15 maja 2016 Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie włączyła się w ogólnopolskie obchody Dni Otwartych Funduszy Europejskich. W tych dniach na terenie biblioteki przygotowano wiele atrakcji. W Oddziale Dla Dzieci można było obejrzeć prezentację o Unii Europejskiej, rozwiązać rebusy i wykreślanki o tematyce europejskiej. Mediateka zorganizowała dla uczniów działdowskich gimnazjów grę miejską dotyczącą Unii Europejskiej. Przez trzy dni można też było w bibliotece zobaczyć prezentację o działaniach biblioteki. W Wypożyczalni prezentowane były obiekty, które w Działdowie skorzystały z Funduszy Europejskich. Ponadto 12 maja odbyło się spotkanie autorskie z Joanną Żamejć, autorką magiczno-historycznej powieści z czasów pruskich, pt. „Nawrócenie wiedźmy”. Autorka jest nominowana za tę książkę do Wawrzynu, literackiej nagrody z Warmii i Mazur. W tych dniach bibliotekę odwiedziło 726 osób. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na inne nasze wydarzenia.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich.