Turniej Gier Komputerowych – LOL.

Pierwszy dzień Turnieju Gier Komputerowych, w którym graliśmy w League of Legends już za nami. W zmaganiach wzięło udział 8 pięcioosobowych drużyn. Tym razem Tym3k i jego ekipa niestety musiała uznać wyższość drużyny o nazwie „Nie z pierwszej łapanki”, której w skład wchodzili: Kacper Łużewicz, Kamil Gorzki, Dawid Jagodziński, Maciej Rochoń i Krysian Trąbiński. Nagrody ufundowała Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie a upominki Starostwo Powiatowe w Działdowie i Urząd Miasta Działdowo. Dziękujemy za przybycie i za mile spędzony czas.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Dyrektor Justyna Lytvyn i laureaci konkursu turnieju gier komputerowych FIFA 16.