Koncert muzyki klasycznej

W imieniu Muzeum Pogranicza w Działdowie zapraszamy na koncert muzyki klasycznej, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę (19.07.2020 r.) o godzinie 13:00 w kaplicy zamku działdowskiego. Będzie to wydarzenie z cyklu „Z klasyką przez Polskę”, którego organizatorem jest Polski Impresariat Muzyczny oraz Instytut Muzyki i Tańca. Szczegóły i program znajdują się na poniższym plakacie.

Uwaga!
W związku z obostrzeniami występującymi z powodu obecnie panującej epidemii wstęp będzie możliwy jedynie za okazaniem zaproszenia. Są one dostępne w kasie biletowej naszego Muzeum przy ul. Zamkowej 12, od dziś do soboty (18 lipca) do godz. 17:00. Zaproszenia są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona. Jednocześnie informujemy, że osoby odwiedzające nasze Muzeum są zobowiązane do przestrzegania zaleceń i obostrzeń (obowiązek zakładania maseczek wewnątrz Muzeum, dezynfekcja rąk przy wejściu do obiektu) oraz stosowania się do poleceń obsługi Muzeum.

Czerwony plakat zaproszenie na koncert muzyki klasycznej który odbędzie się w niedzielę 19.07.2020r. o godzinie 13:00 w kaplicy zamku działdowskiego.