Letnie czytanie

Kolejna akcja letniego czytania za nami! Dziś poznaliśmy bajkę pt.”Królowa pszczół” przedstawioną za pomocą teatrzyku Kamishibai. Dzieci dowiedziały się, gdzie mieszkają te pracowite zwierzęta i własnoręcznie ozdobiły papierowe ule. Pamiętajcie! Kolejne spotkanie już w następny czwartek o godzinie 15:00! Spotkanie zorganizowaliśmy w ramach programu „Para buch! Książka w ruch!”

Przy brązowym stoliku bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska przedstawia dzieciom bajkę pt.'' Królowa pszczół'' za pomocą teatrzyku Kamishibai. Na zielonym trawniku jest czworo dzieci wraz z opiekunami.
Przy brązowym stoliku siedzi bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska przedstawia bajkę pt. ''Królowa pszczół'' za pomocą teatrzyku Kamishibai. Obok na placu zabaw jest czworo dzieci oraz ich opiekunowie.
Przy placu zabaw na trawniku siedzi sześcioro dzieci oraz trzech opiekunów malują papierowe ule.