Letnie czytanie

Dziś nasi najmłodsi Czytelnicy poznali historię trzech świnek i jednego sprytnego wilka. Następnie żeby odczarować deszczową pogodę dzieci wykleiły kolorowe parasole. Na koniec przygotowaliśmy dla wszystkich kwiaty, liście i biedronki, a zadaniem wszystkich było ich pomalowanie w piękne letnie kolory.

Wnętrze biblioteki mediateka. Przy okrągłym stoliku siedzi bibliotekarka Aleksandra Cybulska i czyta dzieciom historię trzech świnek  i jedynego sprytnego wilka.  Troje dzieci siedzi na kolorowych krzesełkach wraz z opiekunami.
Wnętrze biblioteki opiekun wraz  z dzieckiem na banerze okrytym folią malują biedronkę.
Wnętrze biblioteki. Chłopiec na banerze okrytym folią maluje kwiatek.
Wnętrze biblioteki mediateka. Bibliotekarka Aleksandra Cybulska przy okrągłym stoliku czyta historię trzech świnek i jednego sprytnego wilka. Dwoje dzieci siedzi na krzesełkach oraz dwóch opiekunów.

Możliwość komentowania została wyłączona.