DKK UTW

Wczoraj 03. 09. 2020 r. (czwartek) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie, odbyło się pierwsze powakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Działdowie. Przedmiotem dyskusji był głośny debiut Magdaleny Grzebałkowskiej czyli książka pt. „Ksiądz Paradoks. Biografia Jana Twardowskiego.”

„Wszyscy znamy księdza Jana Twardowskiego, ale niewiele o nim wiemy. Jaki był naprawdę? Autorka dotarła do nieznanych zapisków księdza Jana. Dzięki nim poznajemy człowieka pełnego sprzeczności. Dlaczego czuł się samotny? Skąd brała się u niego wielka potrzeba przyjaźni z kobietami? Czy wieloletnie kontakty z oficerem SB są rzeczywiście rysą na jego wizerunku?
Ksiądz Paradoks to niezwykła historia człowieka, który wymyka się wszelkim schematom. Poznaj jego młodość, początki niezwykłej popularności oraz ostatnie, najbardziej tajemnicze lata jego życia.” – czytam.pl

Wnętrze biblioteki. Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.10 osób siedzi na krzesłach. W tle sztaluga ,,Godzinami o książkach''.

Comments are closed.