„Kapsułki na obecność” Piotr Kozikowski

Wczoraj (9 września) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie, odbyła się promocja tomiku poezji Piotra Kozikowskiego pt. „Kapsułki na obecność”. Jest to już 4 Zeszyt z serii Działdowskie Zeszyty Literackie, wydany przez Stowarzyszenie Działdowska Kuźnia Słowa, współfinansowany ze środków Gminy-Miasta Działdowo w ramach konkursu ofert. „Kapsułki na obecność” to drugi autorski tomik Piotra Kozikowskiego, pierwszym była „Podróż”, wydana w 2016 roku. Rozmowę z poetą poprowadziła Prezes Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa – Renata Buczyńska a członkowie Stowarzyszenia (Sylwia Kaczmarczyk, Anna Kaszubska, Elżbieta Zakrzewska, Iwona Cherej, Iwona Misopecka, Jadwiga Smółka, Gosia Grabowska, Krystyna Sztramska) odczytały wiersze Pana Piotra, z najnowszego tomiku „Kapsułki na obecność”. O piękną oprawę muzyczną tego spotkania zadbała Marta Wiadrowska. Serdecznie wszystkim dziękujemy.

Wnętrze biblioteki, promocja tomiku poezji Piotra Kozikowskiego. Działdowska Kuźnia Słowa wręcza nagrodę Piotrowi Kozikowskiemu.
Wnętrze biblioteki , na krzesłach siedzą goście zgromadzeni na promocję tomiku poezji Piotra Kozikowskiego pt,, Kapsułki na obecność''.
Wnętrze biblioteki.Rozmowę z poetą poprowadziła Prezes Stowarzyszenia  Działdowska Kuźnia Słowa - Renata Buczyńska a członkowie Stowarzyszenia  (Sylwia Kaczmarczyk, Anna Kaszubska, Elżbieta Zakrzewska, Iwona Cherej,  Iwona Misopecka, Jadwiga Smółka, Gosia Grabowska, Krystyna Sztramska)  odczytały wiersze Pana Piotra, z najnowszego tomiku „Kapsułki na  obecność”. O piękną oprawę muzyczną tego spotkania zadbała Marta  Wiadrowska.
Na stoliku znajdują się tomiki poety Piotra Kozikowskiego oraz sztaluga z plakatem zaproszenia na promocję tomiku poezji Piotra Kozikowskiego.
Wnętrze biblioteki, promocja tomiku poezji Piotra Kozikowskiego w tle wszyscy goście oraz poeta Piotr Kozikowski.