120 przygód Koziołka Matołka w Przedszkolu nr 4

Odwiedziłyśmy dziś dzieci z grupy IX „Misie” z Przedszkola nr 4. Grupa bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Idź ty lepiej, Koziołeczku, szukać swego Pacanowa”. W trakcie zajęć przeczytałyśmy „120 przygód Koziołka Matołka” K. Makuszyńskiego. Następnie dzieci w formie komiksu układały nowe przygody Koziołka Matołka, który tym razem zwiedzał Działdowo. Życzymy Wam wiele radości podczas realizacji projektu!

W tle monitor z bajką Koziołek Matołek obok bibliotekarka Aleksandra Cybulska prowadzi projekt edukacyjny z dziećmi z grupy IX ''Misie'' z Przedszkola nr 4 oraz dzieci.
Bibliotekarka pani Ania Wiśniewska prowadzi zajęcia z dziećmi z przedszkola nr 4 w Działdowie
Bibliotekarka pani Ania Wiśniewska prowadzi zajęcia edukacyjne z dziećmi z przedszkola nr 4 w Działdowie.