Mała książka – wielki człowiek!

Drodzy rodzice! Przypominamy, że nasza Biblioteka bierze udział w programie „Mała książka – wielki człowiek!” Kampania społeczna realizowana przez Instytut Książki rozpoczęła się w grudniu 2017 roku. Poprzez działania promocyjne w telewizji, radiu, internecie oraz przestrzeni miejskiej zachęcamy wraz z pomysłodawcami projektu rodziców, dziadków i opiekunów do tzw. czytania generacyjnego i przypominamy o roli książki w życiu dziecka. Wyprawki Czytelnicze dla trzylatków można odebrać w prawie 3 tys. bibliotek (również naszej), które zgłosiły się do projektu. Kampania społeczna „Mała książka – wielki człowiek” została dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Serdecznie zapraszamy do udziału w kampanii! Czekamy na Was!

Plakat rodzina z dziećmi. rodzy rodzice! Przypominamy, że nasza Biblioteka bierze udział w programie „Mała książka - wielki człowiek!" Kampania społeczna realizowana przez Instytut Książki rozpoczęła się w grudniu 2017 roku. Poprzez działania promocyjne w telewizji, radiu, internecie oraz przestrzeni miejskiej zachęcamy wraz z pomysłodawcami projektu rodziców, dziadków i opiekunów do tzw. czytania generacyjnego i przypominamy o roli książki w życiu dziecka. Wyprawki Czytelnicze dla trzylatków można odebrać w prawie 3 tys. bibliotek (również naszej), które zgłosiły się do projektu. Kampania społeczna „Mała książka – wielki człowiek” została dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Serdecznie zapraszamy do udziału w kampanii! Czekamy na Was!