Podziękowanie od prezydenta RP Andrzeja Dudy

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie otrzymała od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Andrzeja Dudy, oficjalne podziękowanie za udział w dziewiątej edycji „Narodowego Czytania”. Wyrazem tego podziękowania jest okolicznościowy egzemplarz „Balladyna” przesłany naszej bibliotece. Książka ta będzie stanowiła miłą pamiątkę i wzbogaci księgozbiór biblioteki.

Cieszymy się, że nasze miasto Działdowo znalazło się w grupie trzech tysięcy miejsc w Polsce i na świecie, które przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania.

Jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim, którzy wspierali akcję i brali w niej udział mimo trudnego czasu, w którym organizowaliśmy tegoroczną edycję.

Na stoliku podziękowanie od Prezydenta Andrzeja Dudy oraz okolicznościowy egzemplarz ,,Balladyna'' za udział w dziewiątej edycji ,,Narodowego Czytania''.