Zamykamy

Drodzy Użytkownicy, dziś jest ostatni dzień kiedy możemy się jeszcze z Wami zobaczyć i można wypożyczyć  filmy, książki i audiooboki.

Od 7.11 (sobota) do 29. 11 (niedziela) 2020 r. zgodnie z rozporządzeniem premiera Mateusza Morawieckiego nastąpi zamknięcie bibliotek publicznych.

W związku z powyższą informacją mamy kilka istotnych komunikatów, prosimy o poświęcenie chwili uwagi i zapoznanie się z nimi:

– na czas zamknięcia we wszelkich sprawach można kontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem FB, w godz. 8:00 – 16:00, od poniedziałku do piątku, będą dyżurowali bibliotekarze, którzy udzielą Wam niezbędnych informacji.

Kontakt do poszczególnych działów znajdziecie na naszej stronie : https://mbpdzialdowo.pl

– termin zwrotów wypożyczonych zbiorów bibliotecznych ZOSTAJE automatycznie PRZEDŁUŻONY,

– wszystkie zwroty książek i płyt kierujemy do wrzutni (można z niej skorzystać w każdej chwili, będzie czynna 24h/ dobę),

– po kody do kursów językowych, LEGIMI, Ibuk Libra proszę bezpośrednio dzwonić do Mediateki  (lub pisać na adres: mediateka@mbpdzialdowo.pl )

– można w dalszym ciągu składać rezerwację i zamówienia na książki (telefonicznie, mailowo lub za pomocą naszego bibliotecznego katalogu),  bibliotekarki przygotują komplet zamówionych przez Państwa książek i po umówionej wcześniej konkretnej godzinie odbioru, książki z zachowaniem wszelkich obostrzeń i reżimu sanitarnego, drogą bezkontaktową zostaną Państwu przekazane.

W przypadku pytań lub wątpliwości, zadawajcie pytania w komentarzach lub kontaktujcie się z nami mailowo i telefonicznie.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i mamy nadzieję do rychłego zobaczenia!

Comments are closed.