Książka na wynos

Drodzy Czytelnicy!
W miniony piątek (6 listopada) w bibliotece odnotowaliśmy prawie 1000 wypożyczeń, co świadczy o tym, że istotny jest dla Was kontakt z literaturą, filmem i audiobookiem. Dlatego uruchamiamy usługę „Książka na wynos”
Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym przygotujemy dla Was książki/płyty i umówimy się na konkretną godzinę pod drzwiami biblioteki. Zbiory wydajemy w godzinach 8:00-16:00.

Plakat ,,Książka na wynos''. Czerwony telefon.Drodzy Czytelnicy!
W miniony piątek (6 listopada) w bibliotece odnotowaliśmy prawie 1000 wypożyczeń, co świadczy o tym, że istotny jest dla Was kontakt z literaturą, filmem i audiobookiem. Dlatego uruchamiamy usługę "Książka na wynos"