Telekonferencja z bibliotekarzami z Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка na Ukrainie

Wczoraj (19.11) mieliśmy przyjemność poprowadzić telekonferencję dla bibliotekarzy z biblioteki Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка, która znajduje się w Ukrainie. Wymieniłyśmy się dobrymi praktykami oraz spostrzeżeniami pracy w dobie pandemii. Poprzez wirtualne łącza zaprezentowałyśmy naszym koleżankom bibliotekarkom miejsce swojej pracy. To było bardzo miłe i inspirujące spotkanie.

Wnętrze biblioteki na Ukrainie. Telekonferencja z udziałem 10 pań bibliotekarek z Ukrainy.
Wnętrze biblioteki na Ukrainie. Na ekranie wyświetlana jest telekonferencja.
Wnętrze biblioteki na Ukrainie. Trwa konferencja z udziałem 9 bibliotekarek z Ukrainy.
Na monitorze bibliotekarka Aleksandra Cybulska
Na monitorze bibliotekarka Dorota Kusik.
Na monitorze wyświetla się obraz z konferencji na której są 3 bibliotekarki Aleksandra Cybulska, Dorota Kusik, Ania Wiśniewska.