Bezpłatne szkolenia on-line

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach on-line. Szkolenia planujemy na 12.11.2020 r. (Podcast- pierwsze kroki) na godz. 16.45 – 17.45, oraz dnia 13.11.2020 r. (Publikowanie i udostępnianie tekstów w internecie) na godz. 16.45 – 17.45. „Podcast – pierwsze kroki” to szkolenie dedykowane dla wszystkich chętnych osób, bez limitu wiekowego, które chcą dowiedzieć się czym jest podcast i jak go zrobić. „Publikowanie i udostępnianie tekstów w internecie” to szkolenie dedykowane dla wszystkich chętnych osób, bez limitu wiekowego, które chcą poznać internetowe narzędzia do edycji tekstów i bezpłatnej ich publikacji. Szkolenia są bezpłatne, nie wymagają instalacji żadnych narzędzi, potrzebny jest tylko komputer z mikrofonem i kamerą (opcjonalnie), dostępem do internetu. Szczegóły i zapisy dotyczące szkoleń udzielamy pod numerem telefonu 23 697 20 43 w.12 lub pod adresem mailowym: mediateka@mbpdzialdowo.plOba szkolenia są inspiracją po udziale w bezpłatnych kursach e-learningowych, w projekcie „Pasja czytania – cykl szkoleń elearningowych”, który realizowało Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich w ramach programu MKiDN “Partnerstwo dla książki”.Zapraszamy wszystkich serdecznie.

Plakat MBP w Działdowie. Biblioteczne szkolenia on-line.Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach on-line. Szkolenia planujemy na 12.11.2020 r. (Podcast- pierwsze kroki) na godz. 16.45 - 17.45, oraz dnia 13.11.2020 r. (Publikowanie i udostępnianie tekstów w internecie) na godz. 16.45 – 17.45. „Podcast – pierwsze kroki” to szkolenie dedykowane dla wszystkich chętnych osób, bez limitu wiekowego, które chcą dowiedzieć się czym jest podcast i jak go zrobić. „Publikowanie i udostępnianie tekstów w internecie” to szkolenie dedykowane dla wszystkich chętnych osób, bez limitu wiekowego, które chcą poznać internetowe narzędzia do edycji tekstów i bezpłatnej ich publikacji. Szkolenia są bezpłatne, nie wymagają instalacji żadnych narzędzi, potrzebny jest tylko komputer z mikrofonem i kamerą (opcjonalnie), dostępem do internetu. Szczegóły i zapisy dotyczące szkoleń udzielamy pod numerem telefonu 23 697 20 43 w.12 lub pod adresem mailowym: mediateka@mbpdzialdowo.plOba szkolenia są inspiracją po udziale w bezpłatnych kursach e-learningowych, w projekcie „Pasja czytania – cykl szkoleń elearningowych”, który realizowało Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich w ramach programu MKiDN “Partnerstwo dla książki”.Zapraszamy wszystkich serdecznie.