Budka BOOKCROSSINGOWA

Kto z Was zauważył ten nietypowy obiekt przy wejściu do Wypożyczalni? Jeśli zastanawialiście się do czego ten „domek” służy – spieszymy z wyjaśnieniami. To jest nasza nowa plenerowa biblioteczka bookcrossingowa, dzięki niej pragniemy wspierać ideę dzielenia się literaturą. Jeśli macie w domu przeczytane książki, których nie będziecie już czytać albo nadmiar literatury, którą chcielibyście się podzielić z innymi – to ta biblioteczka jest właśnie dla Was. Przynieście swoje książki i częstujcie się tymi, które są już w środku biblioteczki i czekają na swoich nowych właścicieli. Wspólnie dbajmy o środowisko – nie wyrzucajmy – dzielmy się z innymi.

Plakat informacyjny. Zdjęcie drewnianego domku ze szklanymi drzwiczkami obok zdjęcia informacja. Kto z Was zauważył ten nietypowy obiekt przy wejściu do Wypożyczalni? Jeśli zastanawialiście się do czego ten „domek” służy - spieszymy z wyjaśnieniami. To jest nasza nowa plenerowa biblioteczka bookcrossingowa, dzięki niej pragniemy wspierać ideę dzielenia się literaturą. Jeśli macie w domu przeczytane książki, których nie będziecie już czytać albo nadmiar literatury, którą chcielibyście się podzielić z innymi - to ta biblioteczka jest właśnie dla Was. Przynieście swoje książki i częstujcie się tymi, które są już w środku biblioteczki i czekają na swoich nowych właścicieli. Wspólnie dbajmy o środowisko - nie wyrzucajmy - dzielmy się z innymi.