Wręczenie nagród na „Najlepszego Czytelnika roku 2020”

15.01.2021 r. (piątek) odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie na „Najlepszego Czytelnika Roku 2020” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie!Jest to coroczne święto naszej biblioteki, w którym chcemy uhonorować czytelników, którzy wypożyczyli największą liczbę książek i audiobooków oraz podziękować im za ich zaangażowanie i pasję do czytania.Nagrody zostały przyznane w 12 kategoriach, a zwycięzcami w konkursie na Najlepszego Czytelnika 2020 w Oddziale dla Dzieci zostali:- w kategorii wiekowej „poniżej 5 lat ” – Emil Lejman (168 książek)- w kategorii wiekowej „6-12” mamy dwie zwyciężczynie – Aleksandra Jakubowska (591 książek) i Natalia Kamińska (128 książek)- w kategorii wiekowej „13-15” – Alicja Steyka (42 książki)- Mediateka:- Monika Nowicka – w kategorii „Najwięcej przeczytanych ebooków” na platformie Legimi(wypożyczyła 397 ebooków/audiobooków) – Bożena Urszula Mojsiewicz – zwyciężczyni w kategorii „Najwięcej przesłuchanych audiobooków” (wypożyczyła 147 audiobooków)Wypożyczalnia:-Irena Barańska – zwyciężczyni w kategorii wiekowej „60+” (wypożyczyła 424 książki)- Elżbieta Fabiszewska – zwyciężczyni w kategorii wiekowej „45-60” (wypożyczyła 178 książek)-Karolina Zawierucha – zwyciężczyni w kategorii wiekowej „25-44” (wypożyczyła 223 książki)-Oskar Pieckowski – zwycięzca w kategorii wiekowej „20-24” (wypożyczył 42 książki)-Zuzanna Czerwińska – zwyciężczyni w kategorii wiekowej „16-19 (wypożyczyła 56 książek)Laureatom jeszcze raz serdecznie GRATULUJEMY i wszystkich czytelników zachęcamy do czytania i odwiedzania biblioteki!

Dyplomy oraz torebki z nagrodami dla laureatów konkursu.
Dyrektor biblioteki Justyna Lytvyn , na kanapie siedzi mężczyzna z trójką dzieci (dziewczynkami).
Dyrektor biblioteki Justyna Lytvyn wręcza dyplom chłopcu. Mama stoi obok chłopca.
Mediateka, laureaci wraz ze swoimi rodzicami siedzą w fotelach i czekają na rozdanie nagród.
Dyrektor biblioteki Justyna Lytvyn wręcza dyplom oraz nagrodę laureatce, która wysłuchała najwięcej audiobooków w roku 2020.
Na tle ściany najlepszy czytelnik roku 2020 stoi kobieta która w dłoni trzyma napis "Wysłuchałam 147 audiobooków''.
Na tle ściany najlepszy czytelnik roku 2020, stoi kobieta trzymająca napis ,,Najlepsza Czytelniczka''.
Na tle ściany najlepszy czytelnik roku 2020, stoi mama i tata wraz z dwiema córkami. Dziewczynki trzymają napis ''Przeczytałam z mamą i tatą 128 książek''.
Na tle ściany najlepszy czytelnik roku 2020, stoi dziewczyna trzymająca napis ,,Najlepszy Czytelnik''.
Na ścianie najlepszy czytelnik roku 2020, stoi młody mężczyzna trzymający w ręku napis ,,Najlepszy Czytelnik''.
Na ścianie najlepszy czytelnik roku 2020, stoi młoda dziewczyna, trzyma w ręku napis ,,Najlepsza Czytelniczka''.
Na ścianie najlepszy czytelnik roku stoi mama z synem. Chłopiec w ręku trzyma napis ,,Rodzice przeczytali mi 168 książek''.
Na ścianie najlepszy czytelnik roku 2020, stoi młoda dziewczyna, w ręku trzyma napis ,,Najlepsza Czytelniczka''.
Wnętrze biblioteki mediateka. Dyrektor biblioteki Justyna Lytvyn wraz z kustoszem Elżbietą Wojcieszak wręczają nagrodę laureatce.
Wnętrze biblioteki mediateka. Dyrektor biblioteki Justyna Lytvyn wraz z kustoszem Elżbietą Wojcieszak wręcza nagrodę laureatowi.
Wnętrze biblioteki mediateka, dyrektor biblioteki Justyna Lytvyn wraz z kustoszem Elżbietą Wojcieszek wręcza nagrodę laureatce.
Wnętrze biblioteki mediateka, dyrektor biblioteki Justyna Lytvyn wraz z bibliotekarką Olą Cybulską wręcza nagrodę laureatce.
Wnętrze biblioteki. Dziewczynka z dyplomem i nagrodą
Wnętrze biblioteki mediateka. Bibliotekarka Ola Cybulska wręcza nagrodę młodej laureatce.
Wnętrze biblioteki mediateka, dyrektor Justyna Lytvyn wraz z bibliotekarką Olą Cybulską  wręcza nagrodę laureatce.
Wnętrze biblioteki mediateka. Na fotelu siedzi mama z synem.