Partycypacyjne budowanie strategii bibliotek powiatu działdowskiego

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie wraz z bibliotekami z naszego powiatu Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku , Biblioteka – Centrum Kultury Gminy Działdowo, GCKiB w Płośnicy, Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie wzięła dziś udział w pierwszym szkoleniu online pt. „Partycypacyjne budowanie strategii bibliotek powiatu działdowskiego” poprowadzonego przez Panią Annę Miodyńską. Szkolenie to było pierwszym spośród kilku szkoleń, które są planowane na przestrzeni tego roku. Wszystkie z bibliotek powiatu działdowskiego będą pracować nad dokumentem strategii rozwoju swoich instytucji, czyli planem, który opisuje planowane w tej instytucji zmiany, odpowiadające na lokalne potrzeby, wyzwania oraz związane z globalnymi trendami technologicznymi i socjologicznymi. Dużo intensywnej pracy przed nami.

Szkolenie on line , na telewizorze widać twarze uczestników biorących udział w szkoleniu.