Lekcja biblioteczna online dla dzieci z Przedszkola nr1

Dziś mogliśmy się spotkać on-line z grupą 3-latków „Słoneczka” i grupą 4-latów „Wiewiórki” z Przedszkola nr 1. Dzieci wysłuchały bajki o trzech świnkach i jednym sprytnym wilku. Rozwiązały także quiz, który potwierdził ich znakomitą wiedzę na temat bajek. Na koniec spotkania dzieci mogły zobaczyć nasze najbardziej popularne książki przeznaczone dla ich grupy wiekowej.
Serdecznie dziękujemy Pani Kamili i Pani Dorocie za współpracę, a wszystkie dzieci zachęcamy do wypożyczania książek.

ekran monitora z włączonym komunikatorem do wideokonferencji z bibliotekarką Olą i dziećmi z przedszkola nr1
ekran monitora z zagadką/pytaniem dla dzieci "kto jest siostrą Elsy"