DKK Szkoły Podstawowej nr 4

Wczoraj (26.02.2021) odbyło się drugie spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Szkoły Podstawowej nr 4, podczas którego omawialiśmy książkę Adama Bahdaj „Pilot i ja”. Pani bibliotekarka prowadząca spotkanie przybliżyła uczestnikom biografię autora książki, a później przeszliśmy do omawiania lektury. Dzieci ułożyły plan wydarzeń z przygotowanych zdań i dzieliły się swoimi spostrzeżeniami z przeczytanej pozycji. Następnie wybraliśmy książkę, którą będziemy omawiać na kolejnym spotkaniu. Życzymy miłej lektury i do zobaczenia!

dzieci i nauczyciel prowadzący DKK w szkolnej bibliotece podczas omawiania książki
dzieci i nauczyciel prowadzący DKK w szkolnej bibliotece podczas poczęstunku
dzieci i nauczyciel prowadzący DKK w szkolnej bibliotece podczas wyświetlania prezentacji na laptopie