XVIII Tydzień Bibliotek – 9 maja 1/3

Dzień dobry, zaczynamy drugi dzień pod hasłem #znajdzieszmniewbibliotece.
Wczoraj nasz facebookowy profil zdominowały Panie dziś oddajemy przestrzeń Panom.
Magister filologii polskiej, który ukończył studia podyplomowe na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego. Był członkiem komitetu redakcyjnego kilku Działdowskich Almanachów Poezji, gdzie również znalazły się jego wiersze. Współredaktor publikacji pokonkursowych: III i IV Ogólnopolski Konkurs Poetycki „O Miecze Króla Władysława Jagiełły” (2009 i 2011). W latach 2013- 2015 był współinicjatorem wydarzenia kulturalnego Powiatowe Wieczory z Poezją. Autor wielu publikacji. Wyróżniony odznaką „Zasłużony dla Kultury Polskiej” (2014) – kto to taki? Podpowiadamy – Benedykt Zygfryd Perzyński.

Benedykt Zygfryd Perzyński w bibliotece