Warsztaty kosmetyków naturalnych

Uczestnicy otrzymają zestaw materiałów i pod okiem fachowca, nauczą się samodzielnie komponować kremy, toniki i peelingi.
Ilość miejsc jest ograniczona. Miejsce: Centrum Kształcenia Ustawicznego DAR, ul. Polna 11A

Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w partnerstwie z Biblioteką Miejską w Działdowie zapraszają do udziału w WARSZTATACH KOSMETYKÓW NATURALNYCH. Warsztaty są finansowane ze środków EFS i kierowane do dorosłych mieszkańców Gminy i Miasta Działdowo. Miejsce: DAR, ul. Polna 11A