„Z plecakiem i obiektywem po powiecie działdowskim”

We wtorek 14.09 w bibliotece odbyło się spotkanie pt. „Z plecakiem i obiektywem po powiecie działdowskim. Część 2”. Trzej pasjonaci przygód i przepięknej mazurskiej przyrody (Rajmund Szczepański, Marian Odachowski i Marek Smerdel), którzy od lat przemierzają pieszo szlaki naszego powiatu i okolic zechcieli podzielić się z publicznością wrażeniami ze swoich podróży. Usłyszeliśmy wczoraj wiele ciekawych informacji, cennych wskazówek odnośnie kajakowych szlaków i pieszych wędrówek.
Serdecznie dziękujemy za to miłe spotkanie.

We wtorek 14.09 w bibliotece odbyło się spotkanie pt. „Z plecakiem i obiektywem po powiecie działdowskim. Część 2”. Trzej pasjonaci przygód i przepięknej mazurskiej przyrody (Rajmund Szczepański, Marian Odachowski i Marek Smerdel), którzy od lat przemierzają pieszo szlaki naszego powiatu i okolic zechcieli podzielić się z publicznością wrażeniami ze swoich podróży. Usłyszeliśmy wczoraj wiele ciekawych informacji, cennych wskazówek odnośnie kajakowych szlaków i pieszych wędrówek.Serdecznie dziękujemy za to miłe spotkanie.
We wtorek 14.09 w bibliotece odbyło się spotkanie pt. „Z plecakiem i obiektywem po powiecie działdowskim. Część 2”. Trzej pasjonaci przygód i przepięknej mazurskiej przyrody (Rajmund Szczepański, Marian Odachowski i Marek Smerdel), którzy od lat przemierzają pieszo szlaki naszego powiatu i okolic zechcieli podzielić się z publicznością wrażeniami ze swoich podróży. Usłyszeliśmy wczoraj wiele ciekawych informacji, cennych wskazówek odnośnie kajakowych szlaków i pieszych wędrówek.Serdecznie dziękujemy za to miłe spotkanie.
We wtorek 14.09 w bibliotece odbyło się spotkanie pt. „Z plecakiem i obiektywem po powiecie działdowskim. Część 2”. Trzej pasjonaci przygód i przepięknej mazurskiej przyrody (Rajmund Szczepański, Marian Odachowski i Marek Smerdel), którzy od lat przemierzają pieszo szlaki naszego powiatu i okolic zechcieli podzielić się z publicznością wrażeniami ze swoich podróży. Usłyszeliśmy wczoraj wiele ciekawych informacji, cennych wskazówek odnośnie kajakowych szlaków i pieszych wędrówek.Serdecznie dziękujemy za to miłe spotkanie.

Możliwość komentowania została wyłączona.