Spotkanie autorskie z Klaudią Zacharską

Dziś odbyło się spotkanie autorskie z Klaudią Zacharską.
Urodzona w Działdowie, studiowała w Warszawie, mieszka w Belgii. Z zawodu trybik korporacyjny; z natury nerd. Żyje w otoczeniu figurek kolekcjonerskich i filmowych replik. Posługuje się płynnie sarkazmem oraz cytatami z seriali. Trylogię Władca Pierścieni oglądała więcej razy, niż liczy sobie lat. Pasjonatka literatury i optymistka wierna słowom Johna Lennona, zgodnie z którymi „na końcu wszystko będzie dobrze, a jeśli tak nie jest, oznacza to, że to jeszcze nie koniec”.
Autorka promowała w trakcie spotkania swoją pierwszą książkę pt. „Kantata”.

w fotelach na podeście siedzą: autorka i osoba prowadzące, na stoliku przed nimi stoli książka, w tle widać plakat promujący spotkanie, na siacie wiszą  prace z wystawy, z przodu widać pierwszy rząd widowni
autorka podpisuje książkę siedząc w fotelu, na stoliku leżą kwiaty, w tle plakat promujący spotkanie autorskie
w sali mediateki w siedmiu rzędach siedzi publiczność na składanych krzesłach, na sianie po lewej wiszą prace z wystawy