Głośne czytanie w Przedszkolu U Misia

Dzisiejsze przedpołudnie spędziłyśmy w Przedszkolu U Misia. Odwiedziliśmy grupy: Minionki, Myszka Miki, Iniemamocni i Mali agenci. Czytałyśmy Teatrzyk kamishibai, opowiadania o tematyce ekologicznej oraz rozmawialiśmy o tym, dlaczego trzeba segregować śmieci i jak dbać o nasze środowisko.

Na zdjęciu grupa dzieci siedząca na dywanie w przedszkolu. Po środku siedzi bibliotekarka, w dłoniach trzyma książkę.
Na zdjęciu grupa dzieci siedząca na dywanie w przedszkolu. Razem z nimi na dywanie siedzi bibliotekarka. W dłoniach trzyma rozłożoną książkę, z której wyłania się las.
Na zdjęciu grupa dzieci i dwie nauczycielki siedzące na dywanie w przedszkolu. Przed nimi siedzi bibliotekarka czytająca teatrzyk Kamishibai. Teatrzyk stoi na drewnianym stoliku.