DKK UTW

Wczoraj po raz kolejny w bibliotece spotkali się członkowie DKK UTW. Tym razem dyskusja klubowiczów dotyczyła książki Julian Barens pt. „Cytrynowy stolik”. Wczorajsze spotkanie miało niecodzienną oprawę, gdyż jedna z uczestniczek Dyskusyjnego Klubu Książki – Krystyna Sztramska, odebrała gratulacje i słowa uznania od wszystkich klubowiczów. Powodem do świętowania było uhonorowanie jej wiersza pt. „Powrót Taty” nagrodą Talent Roku 2021 przez Stowarzyszenie Pro Kultura i Sztuka w Olsztynie. My również przyłączamy się do gratulacji i życzymy dalszych sukcesów.

członkowie klubu DKK UTW stoją wokół stołu klaszcząc w dłonie, mężczyzna wręcza kwiaty Krystynie Sztramskiej, kobieta z tyłu robi zdjęcie telefonem
Krystyna Sztramska siedzi na krześle przy stole, w rękach trzyma podziękowanie "talent Olsztyna 2021" obon na stole stoi nagroda - statuetka

Możliwość komentowania została wyłączona.