Biblioplecek – głośne czytanie

Dziś odwiedziłyśmy grupy Słoneczka i Motylki z Przedszkola nr 1, gdzie czytaliśmy o przygodach Reksia i Tupcia Chrupcia. Podczas spotkania przekazaliśmy do grupy „biblioplecak”! Dzieci były zachwycone przekazanymi książkami i materiałami plastycznymi. Życzymy wam dobrej zabawy podczas czytania i słuchania! Czekamy na Waszą relację w pamiętniku.
W Przedszkolu nr 5 w grupie Truskaweczki czytałyśmy teatrzyk Kamishibai, rozmawiałyśmy na temat książek i odpowiadałyśmy na pytania dzieci, a to wszystko dzięki projektowi „Książka”, który realizuje grupa.

sala w przedszkolu a w niej grupa dzieci siedzi na dywanie zwrócone w stronę bibliotekarki siedzącej na krześle i czytającej książkę, w tle tablica i regał z zabawkami
sala w przedszkolu a w niej grupa dzieci siedzi na matach, zwrócone w stronę bibliotekarki siedzącej na krześle przy stole, przed nią rozstawiony jest teatrzyk Kamishibai, obok grupy na krześle dzieci wychowawczyni