„Światy równoległe” – tom poezji Anny Barbary Czuraj-Struzik

Dziś w bibliotece miejskiej odbyła się promocja nowego tomu poezji Anny Barbary Czuraj –Struzik pt. „Światy równoległe”. Jest to zbiór 58 wierszy autorki, które wydała Oficyna Wydawnicza Retman, dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Działdowie. Spotkanie z poetką poprowadziła Prezes Stowarzyszenia Działdowskiej Kuźni Słowa Renata Buczyńska. Wiersze Pani Anny czytał gość wczorajszego wieczoru -Marcin Troński, aktor dobrze znany działdowskiej publiczności. Po spotkaniu każda z zebranych na sali osób otrzymała darmowy egzemplarz książki. Serdecznie wszystkim dziękujemy.

Złota statuetka z napisem "Światy Równoległe" ORAZ TOM POEZJI TEGO SAMEGO TYTUŁU.
Dyrektor biblioteki wita przybyłych gości i publiczność zebraną w bibliotece.
Waldemar Mierzwa stoi obok podestu trzymając w ręku mikrofon, na scenie siedzą w fotelach Anna Barbara Czuraj-Struzik, Marcin Troński, Renata Buczyńska
na scenie siedzą w fotelach Anna Barbara Czuraj-Struzik, Marcin Troński, Renata Buczyńska, Marcin Troński czyta do mikrofonu wiersze
Publiczność siedząca na krzesłach ok.50 osób.
Autorka siedzi przy stoliku i podpisuje egzemplarze książki, przed stolikiem w kolejce stoi publiczność z egzemplarzami książki