„Rola bibliotekarza” – warsztaty kreatywne

Szkolenie „Rola Bibliotekarza- warsztaty kreatywne. Jak rozwijać kompetencje niezbędne do pełnienia określonych w bibliotece ról, realizując jej cele i misje”. Szkolenie miało charakter warsztatu interaktywnego i poruszane były kluczowe zagadnienia takie jak : rola bibliotekarza, misja i cele. W szkoleniu udział wzięli bibliotekarze i partnerzy. Podczas szkolenia wręczyliśmy wszystkim gadżety promujące zadanie „Biblioteka na Twoją Miarę” zadania, które zostało dofinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu BLISKO (2021-2025).

13 kobiet i 1 mężczyzna siedzi w MEDIATECE na krzesłach w kole, z prawej stoi flipczart, z tyłu na stole leży poczęstunek, na podłodze leżą kartki papieru
14 kobiet( jedna stoi oparta o ścianę) i 2 mężczyzn siedzi w MEDIATECE na krzesłach w kole, z prawej stoi flipczart, z tyłu na stole leży poczęstunek, z przodu siąg stołów z notesami i kubkami z kawą