Warsztaty z Arturem Andrusem

Warsztaty z książką poprowadzone przez Artur Andrusa to ostatnie tegoroczne działanie w ramach zadania „Biblioteka na Twoją miarę”, które zostało zostało dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, w ramach Kierunku Interwencji 4.1. BLISKO – BIBLIOTEKA | LOKALNOŚĆ | INICJATYWY | SPOŁECZNOŚĆ | KOOPERACJA | ODDOLNOŚĆ.Byliśmy światkami powstania lirycznego utworu, który artysta napisał podczas warsztatów dla działdowskiej publiczności. Utworu były wynikiem inspiracji treścią ogłoszeń i artykułów zamieszczonych w prasie lokalnej znajdującej się w bibliotece. Autor udowodnił nam, że liryczne wiersze, które zamieszczone są w najnowszej książce „ Antylopa z Podbeskidzia” są spontanicznym wynikiem czytania lokalnej prasy w odwiedzonych miejscach. A to czego dokonał gość świadczy o jego wielkim talencie, lekkość słowa i pióra. Spontaniczność powstawania utworów zainspirowała uczestników do własnej twórczości. Idąc w ślad za sposobem tworzenia Artura Andrusa obecni na warsztatach goście podjęli wyzwanie, a jeden z utworów mamy zaszczyt Państwu zaprezentować! Narodowe Centrum KulturyMinisterstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

wnętrze MEDIATEKI, Artur andrus stoi na podeście, w ręku trzyma mikrofon, dookoła na krzesłach siedzi publiczność, na ściane za plecami wisi plakat biblioteka na twoją miarę, i plakat "blisko"
wnętrze MEDIATEKI, Artur andrus siedzi w fotelu na podeście, w ręku trzyma mikrofon, na stoliku obok leży  książka, dookoła na krzesłach siedzi publiczność, na ściane za plecami wisi plakat biblioteka na twoją miarę, i plakat "blisko"
zdjęcie grupowe pracowników biblioteki z Arturem Andrusem (stoi w środku), 6 kobiet i 2 mężczyzn
logo NPRCz 2.0, MKiDN, NCK

Możliwość komentowania została wyłączona.