Grupa fotograficzna ISSO

ISSO – grupa fotograficzna ISSO powstała przy Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku w 2019 roku. Jej członkami są fotografowie amatorzy. Grupa stacjonarnie liczy 10 osób natomiast, na profilu fejsbukowym skupia obecnie 90 osób z kraju i zagranicy. Każda pełnoletnia osoba może dołączyć do grupy ISSO, wystarczy, ze posiada podstawowe umiejętności fotograficzne. Działania grupy to ciągłe doskonalenie warsztatu fotograficznego, organizacja konkursów, wystaw, warsztatów, pokazy multimedialne zawierające zdjęcia promujące nasz region. Grupa ma szeroko zakrojoną współpracę z innymi grupami fotograficznymi jak również stowarzyszeniami Okres pandemiczny przeniósł naszą działalność ISSO do sieci. Prace fotografów można było podziwiać na facebookowej stronie MGOK Lidzbark. Pierwsza zbiorowa wystawa miała miejsce 15 października 2021 r. w galerii „Nowa Przestrzeń” przy MGOK Lidzbark. Opiekunem grupy jest Zygmunt Mężykowski instruktor MGOK w Lidzbarku.