EmpikGO

Ho Ho Ho nadciąga Empik GO!!!
Byliście grzeczni w tym roku?
To świetnie się składa bo mamy dla Was super prezent.
Dokładnie od dzisiaj nasza biblioteka oferuje swoim czytelnikom darmowy dostęp do serwisu Empik Go.
Wiemy, że na to czekaliście! Od dziś oferujemy Wam darmowy dostęp do 30 000 ebooków oraz 25 000 audiobooków i podcastów w aplikacji Empik Go.
Jak zdobyć kod do aplikacji? Wystarczy być naszym Czytelnikiem, nie posiadać zadłużeń na koncie bibliotecznym, mieć ukończone 16 lat oraz skontaktować się z działem Mediateka.
Zarejestrowani u nas Czytelnicy mają możliwość otrzymania kodu uprawniającego do darmowego 30-dniowego dostępu do aplikacji Empik Go. Wszystkie informacje, szczegółową instrukcję oraz najczęściej zadawane pytanie znajdziecie na stronie internetowej: https://www.empik.com/go/biblioteki/kod . Ważna informacja : osoby, które otrzymały kody do aplikacji LEGIMI na grudzień, kody do Empik GO mogą otrzymać dopiero w styczniu.
Nie zwlekaj i zrób sobie prezent na Święta, przyjdź i odbierz darmowy kod.

EmpikGO, kody do audiobooków  za darmo do odebrania w bibliotece