Szkolenie KLANZA

Za nami kolejne działanie w ramach projektu „Biblioteka na Twoją Miarę”. Szkolenie KLANZA przeprowadzone zostało przez Panią Annę Rodziewicz przedstawicielką Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA . Podczas szkolenia „Taniec, zabawy i proste techniki plastyczne w pracy z grupą” otrzymaliśmy dużo wartościowych wskazówek, pomysłów i sposobów, które wykorzystamy w pracy z dziećmi i nie tylko w codziennej pracy. W szkoleniu udział wzięli pracownicy biblioteki i nasi partnerzy. Cieszymy się ze wspólnie spędzonego czasu i życzymy owocnej pracy!Projekt „Biblioteka na Twoją Miarę” finansowany jest przez Narodowe Centrum Kultury w ramach Kierunku interwencji 4.1. BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność.

grupa kobiet tańczy w kółku trzymając się za ręce
5 kobiet wykonuje pracę plastyczną na stoliku, jedna z nich stoi reszta siedzi na krzesłach
grupa kobiet tańczy, dwie osoby po środku trzyma się za ręce reszta stoi w dwóch rzędach po obu stronach sali
grupa kobiet siedzi przy długim stoliku i wyklejają z zielonego papieru pracę plastyczną