Spotkanie z podróżnikiem Przemkiem Kossakowskim

Kochani, nie wiemy jak Wy, ale my nadal jesteśmy pod wrażeniem wczorajszego spotkania z naszym gościem. 27 kwietnia Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie gościła w swych progach Przemka Kossakowskiego – dziennikarza, podróżnika, autora cyklu programów: „Kossakowski szósty zmysł” , „Kossakowski Inicjacja” , „Kossakowski nieoczywiste”, ,,Kossakowski, być jak…” i ,,Kossakowski wtajemniczenie”, „ Kossakowski Nieoczywiste”, „Down The Road”. Jego programy pokazują nietypową i zaskakującą stronę rzeczywistości, stronę którą raczej mało kto z nas miał okazję poznać.
Podczas wczorajszej ponad dwugodzinnej prelekcji Przemek Kossakowski opowiadał zebranej publiczność o swoich doświadczeniach przy realizowaniu programów jego autorstwa. Uczestnicy spotkania z wielką uwagą i zainteresowaniem słuchali fascynujących historii o Jego podróży do Wenezueli gdzie odwiedził plemiona Piaroa, pobycie w dżungli, spotkaniach z szamanami i duchami oraz o różnych ceremoniach, w których uczestniczył podróżując po całym niemal świecie.
Na koniec spotkania nie zabrakło wspólnych rozmów, autografów i zdjęć z podróżnikiem. Serdecznie dziękujemy ogromnej rzeszy fanów, która wzięła udział we wczorajszym spotkaniu.

Przemem Kossakowski stoi na tle plakatu, w ręku trzyma mikrofon
publiczność siedząca na krzesłach w mediatece , w oddali stoi Przemek Kossakowski na tle plakatu
publiczność siedząca na krzesłach w mediatece , na scenie stoi Przemek Kossakowski na tle plakatu i opowiada o zdjęciu niewyświetlanym na ekranie projektora
Przemek Kossakowski  siedzi w fotelu i składa autograf na okładce książki