Tydzień Bibliotek

Kochani, Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie bierze udział w trwającej od 8maja XIX już edycji Tygodnia Bibliotek, która w tym roku obchodzona jest pod hasłem “Biblioteka – świat w jednym miejscu”. Tegoroczny Tydzień Bibliotek zainaugurowaliśmy spotkaniem z lokalnym fotografem, miłośnikiem i pasjonatem przyrody, autorem wystawy „OKO W OKO – BLISKO PRZYRODY” – Ryszardem Makszyńskim. W niezwykle interesującej prelekcji fotograficznej na temat przyrody powiatu działdowskiego, wzięli udział uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Działdowie, którzy dzięki Panu Ryszardowi dowiedzieli się wiele ciekawych informacji o fotografowanych przez Niego ptakach, zwierzętach oraz miejscach. Nasz gość uchylił także rąbka tajemnicy i zdradził zebranym jak wykorzystać potencjał posiadanego sprzętu fotograficznego i uchwycić najlepsze kadry. Wszystkim uczestnikom Warsztatów Terapii Zajęciowej dziękujemy za przybycie a Panu Ryszardowie za to, że podzielił się z nami swoją pasją.

członkowie Warsztatów Terapii Zajęciowej na spotkaniu Ryszardem Makszyńskim