Wernisaż wystawy prac Hanny Iwanów

Wczoraj tj. 23.05 (poniedziałek), w Mediatece Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie odbył się wernisaż wystawy „Akwarelowo ”autorstwa Hanny Iwanów – absolwentki Wyższej Szkoły Pedagogicznej i S.K.O na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, aktualnie emerytowanej nauczycielki fizyki (pracowała w Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie), członkini Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich. Malarka po raz trzeci wystawiła swoje prace w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie (”Przyroda” 2014 r. ; „Moje akwarele” 2019 r.). Ekspozycję tworzą 44 obrazy wykonane techniką akwareli. Głównie są to pejzaże i przyroda, ale mieszkańcy Działdowa także będą mogli odnaleźć zaułki i uliczki swojego miasta na płótnach Pani Hanny. Wystawę można zwiedzać do dnia 31 lipca 2022 r. Serdecznie wszystkich zapraszamy i dziękujemy za liczne przybycie na nasze wczorajsze spotkanie.

publiczność przybyła na wernisaż ogląda prace artystki
bibliotekarz zapowiada artystką podczas wernisażu
publiczność przybyła na wernisaż ogląda prace artystki