Wyjazd szkoleniowo-integracyjny do Świątek

W środę bibliotekarze z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie, bibliotek powiatu działdowskiego (Biblioteka – Centrum Kultury Gminy Działdowo , GCKiB w Płośnicy , Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku, Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie , oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Iłowie-Osadzie), członkowie Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich wzięli udział w wyjeździe szkoleniowo-integracyjnym z okazji Dnia Bibliotekarza. Odwiedziliśmy Gminną Bibliotekę Publiczną w Świątkach, gdzie uczestniczyliśmy w warsztatach ceramicznych, wymienialiśmy dobre praktyki oraz zapoznaliśmy się ze specyfiką pracy biblioteki, która jest jedyną instytucją kultury w Świątkach. W drodze powrotnej korzystając z pięknej pogody zwiedzaliśmy skansen w Olsztynku.

grupowe zdjęcie przed biblioteką w Świątkach
bibliotekarze oglądają prezentację w bibliotece na ekranie projektora