Wakacyjny Klub Książki – Wakacyjna Biblioteka

Kolejny wakacyjny tydzień rozpoczęliśmy od spotkania Wakacyjnego Klubu Książki, na który zaprosiliśmy naszych najmłodszych czytelników wraz z rodzicami. Czytaliśmy pierwsze opowiadanie z książki „Basia. Wielka księga przygód” – „Basia i upał w zoo”. Rozmawialiśmy o przeczytanym tekście, o tym co można robić w czasie wakacji oraz o tym, jakie zwierzęta można zobaczyć w zoo. Następnie każdy wykonał dwie prace plastyczne – kolorowe lody i rekina. Najmłodszych zaprosiliśmy także do malowania zwierząt na folii. Każdy uczestnik Wakacyjnego Klubu Książki w ramach nagrody za wzięcie udziału w zajęciach otrzymał książkę z której pochodziło opowiadanie. Mam nadzieję, że czytanie o innych przygodach Basi również dostarczy Wam mnóstwa radości! Projekt „Wakacyjna Biblioteka” dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

AC

AC
AC
AC
AC
AC
AC
AC
AC
AC
AC
AC
AC

Możliwość komentowania została wyłączona.