Zabawki z tektury – Wakacyjna Biblioteka

Rejestracja przymocowana? Prawo jazdy w kieszeni? Ruszajcie w wymarzoną podróż do krainy świetnej zabawy! Wczorajszy dzień to istne szaleństwo! Pierwszy raz w historii każdy z uczestników zajęć wyjechał z Biblioteki własnym autem. W trakcie warsztatów tworzenia zabawek z tektury rodzice, ciocie i wujkowie razem z dziećmi składali auta z wysokiej jakości tektury falistej. Serdeczne gratulacje dla Was – to było bardzo trudne zadanie. Niesamowite efekty możecie obejrzeć na zdjęciach! Zajęcia zorganizowane były w ramach projektu „Wakacyjna Biblioteka” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

AC

dzieci siedzą w wykonanych z tektury samochodach przed wejściem do biblioteki
plakat wakacyjna biblioteka stoi na sztaludze, przed nim leżą pudła z samochodami  z tektury do samodzielnego montażu
dzieci z rodzicami przybyli na warsztaty  Z MONTAŻY TEKTUROWYCH SAMOCHODÓW