Teatr MASKA – Wakacyjna Biblioteka

Dzięki projektowi „Wakacyjna Biblioteka” mogliśmy zaprosić ich do wspaniałej zabawy z Teatrem Maska z Krakowa. Podczas dwugodzinnego spotkania, posłuchaliśmy opowieść o dziewczynce, która za sprawą pewnego roztrzepanego króliczka weszła do króliczej norki i tak przedostała się do tajemniczej krainy … Brzmi znajomo? Ale tylko do tego momentu gdyż świat, w którym znalazła się Alicja wcale nie był bajkowy, wręcz przeciwnie… zaczarowany świat był brudny, brzydki i śmierdzący. Za wszystkim stała zła królowa, która kochała śmieci. Wygląda na to, że Alicja nie znalazła się tam przypadkiem, a w misji, którą miała do wykonania pomagał jej Królik i szalony Kapelusznik. Czy im się udało? Niech to pozostanie naszą tajemnicą ….

Po zakończonym spektaklu dzieci wzięły udział w przygotowanych animacjach pt. „Madagaskar”, które były wspaniałą okazją do wspólnej integracji i zabawy.

Mamy nadzieję, że miło spędziliście dziś czas dziękujemy za Wasz liczny udział.

*Dzisiejsze przedstawienie zorganizowane było w ramach projektu „Wakacyjna Biblioteka” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

aktor teatru Maska siedzi na krześle przy stoliku, w tle stoi plakat Wakacyjna Biblioteka
dzieci siedzą na trawie po okręgu, trzymają w rękach rozciągnięty "spadochron"
pod namiotami siedzi publiczność, przed nimi grają aktorzy teatru maska
dzieci stoją na placu po okręgu, trzymają w rękach rozciągnięty "spadochron", w tle stoją namioty